> محل برگزاری

محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل‌توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و باهدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و... دنبال نموده است.
در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع ازجمله مشارکت‌کنندگان، غرفه‌داران، بازدیدکنندگان، سهامداران، کارکنان، حاکمیت، تأمین‌کنندگان و سازمان‌های مردم‌نهاد در نظر گرفته‌شده است.
قرار دادن جلب رضایت ذینفعان به‌عنوان هدف کلان باعث می‌شود تا شرکت برای تحقق آن، از جوانب مختلف استراتژی‌های مناسب را بکار گرفته و قسمت‌های مختلف شرکت هم‌زمان به سمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند.
نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان با برگزاری عناوین مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده و فضای باز به‌صورت غرفه‌های ساخت‌وساز و یا برپایی استندهای تبلیغاتی در فضای مجموعه، در طول سال، علاوه بر برطرف ساختن نیازهای مختلف صنایع و مشارکت‌کنندگان، بستری مناسب را جهت نمایش محصولات و خدمات گروه وسیعی از واحدهای صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است، تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود.
نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان پلی است به‌سوی پیشرفت و تحقق خواسته‌های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور.
لازم به ذکر است محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان دارای چهار سالن اصلی به نام‌های شیخ‌بهایی، میرداماد، نقش‌جهان و نصف‌جهان می‌باشد که جمعاً ۹۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی را شامل می‌گردد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به شرکت سهادانش نقش‌جهان می‌باشد